POEME WEDDING - artystyczny ślub w Oranżerii

Oranżeria przyjęcia to wyjątkowe miejsce na mapie Podkarpacia. To miejsce wyróżnia się swoim stylem, jest nieszablonowe i przenosi do innego wymiaru. Gdy je zobaczyłam to od razu wiedziałam, że projekt jaki tu powstanie będzie zdecydowanie czymś nietuzinkowym.


Słyszeliście już o ślubach z motywem przewodnim- takim gdzie dominował konkretny kolor albo  motyw gwiazd..brzmi pięknie, prawda?. Ale co jeśli tym motywem przewodnim może być po prostu sztuka i to co Wam w duszy gra? 


 Możesz zorganizować swój ślub totalnie po swojemu, tak by był po prostu dziełem sztuki. Wszystkie elementy  będą totalnie Wasze a całość pozostanie w głowach Waszych i gości na bardzo długo. Czy to nie brzmi genialnie? 


Tematyczny ślub

Razem z Małgosią ( Brilans ) zorganizowałyśmy wiosenną sesję stylizowaną, która pokazuje, że dodanie elementów ze swojego domu, wybranie ulubionych kwiatów które mają dla Ciebie konkretną symbolikę może wyglądać zjawiskowo.  

Wykorzystałyśmy elementy z pracownii Małgosi, namalowany obraz a wszystko w klimacie vintage z wiosennym akcentem w kwiatach. Wyjątkowa okazała się również papeteria, która swoim klimatem przypominała postarzany papier ( dzięki przypaleniom po bokach nabrała wyjątkowego retro charakteru). 

W rolę państwa młodych wcielili się wspaniali Kasia i Kuba. Postawiliśmy na delikatną sukienkę od Atelier Twardowska a głównym punktem stroju Kuby była welurowa marynarka, która jest pamiątką po poprzednich pokoleniach.  Całość nieco odchodzi od standardów weselnych strojów ale o to nam właśnie chodziło! 


Jak zorganizować ślub tematyczny tak aby wszystko było spójne?

Każdy detal tworzy wyjątkową całość. Najlepszą radą będzie abyście wybrali to co z Wami rezonuje. Mi zależało na tym, by pokazać jak może wyglądać ślub tematyczny gdy tym tematem jesteście – WY.Ten projekt powstał dzięki :

fotografia/organizacja – @paulinagaluszkaphoto ( ja 😀 ) 

miejsce : @oranżeria_przyjęcia

film : @turkus_wedding

dekoracje/organizacja : @brilans

papeteria : @czuła_kaligrafia

makijaż : @olga_grzeszek_makeup

fryzura : @paulina_okon_hairstylist

biżuteria : @cuda_i_wianki

suknia: @aetelier_twardowska

tort: @słodkie_studio
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry