POEME WEDDING - artystyczny ślub w Oranżerii

Oranżeria przyjęcia to wyjątkowe miejsce na mapie Podkarpacia. To miejsce wyróżnia się swoim stylem, jest nieszablonowe i przenosi do innego wymiaru. Gdy je zobaczyłam to od razu wiedziałam, że projekt jaki tu powstanie będzie zdecydowanie czymś nietuzinkowym.


Słyszeliście już o ślubach z motywem przewodnim- takim gdzie dominował konkretny kolor albo  motyw gwiazd..brzmi pięknie, prawda?. Ale co jeśli tym motywem przewodnim może być po prostu sztuka i to co Wam w duszy gra? 


 Możesz zorganizować swój ślub totalnie po swojemu, tak by był po prostu dziełem sztuki. Wszystkie elementy  będą totalnie Wasze a całość pozostanie w głowach Waszych i gości na bardzo długo. Czy to nie brzmi genialnie? 


Tematyczny ślub

Razem z Małgosią ( Brilans ) zorganizowałyśmy wiosenną sesję stylizowaną, która pokazuje, że dodanie elementów ze swojego domu, wybranie ulubionych kwiatów które mają dla Ciebie konkretną symbolikę może wyglądać zjawiskowo.  

Wykorzystałyśmy elementy z pracownii Małgosi, namalowany obraz a wszystko w klimacie vintage z wiosennym akcentem w kwiatach. Wyjątkowa okazała się również papeteria, która swoim klimatem przypominała postarzany papier ( dzięki przypaleniom po bokach nabrała wyjątkowego retro charakteru). 

W rolę państwa młodych wcielili się wspaniali Kasia i Kuba. Postawiliśmy na delikatną sukienkę od Atelier Twardowska a głównym punktem stroju Kuby była welurowa marynarka, która jest pamiątką po poprzednich pokoleniach.  Całość nieco odchodzi od standardów weselnych strojów ale o to nam właśnie chodziło! 


Jak zorganizować ślub tematyczny tak aby wszystko było spójne?

Każdy detal tworzy wyjątkową całość. Najlepszą radą będzie abyście wybrali to co z Wami rezonuje. Mi zależało na tym, by pokazać jak może wyglądać ślub tematyczny gdy tym tematem jesteście – WY.Ten projekt powstał dzięki :

fotografia/organizacja – @paulinagaluszkaphoto ( ja 😀 ) 

miejsce : @oranżeria_przyjęcia

film : @turkus_wedding

dekoracje/organizacja : @brilans

papeteria : @czuła_kaligrafia

makijaż : @olga_grzeszek_makeup

fryzura : @paulina_okon_hairstylist

biżuteria : @cuda_i_wianki

suknia: @aetelier_twardowska

tort: @słodkie_studio
_MG_1519
_MG_0830
_MG_0836
fotografia ślubna Bieszczady plener ślubny Oranżeria KomorówPaulina Gałuszka Photography
fotografia ślubna Bieszczady plener ślubny Oranżeria KomorówPaulina Gałuszka Photography
fotografia ślubna Bieszczady plener ślubny Oranżeria KomorówPaulina Gałuszka Photography

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry