REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWYCH

 

 

 1. Po uzgodnieniu terminu należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wysokości 450 zł w celu rezerwacji swojego terminu. 
 2. Sesje zdjęciowe odbywają się głównie na terenie gminy Solina i Cisna. Dojazd poza te tereny jest dodatkowo płatny.
 3. Na sesję zdjęciową należy przyjść punktualnie. W przypadku spóźnienia lub niemożliwości dotarcia proszę o uprzedzenie przynajmniej 30 minut przed umówioną godziną sesji. 
 4. Istnieje możliwość przeniesienia terminu zdjęć  ze względu na pogodę lub chorobę. Sesja odwoływana jest na godzinę przed ustalonym terminem w przypadku porywistego deszczu bądź burzy.
 5. Obrobione zdjęcia otrzymują Państwo w ilości podanej w wybranym pakiecie. Każde dodatkowe ujęcie jest płatne wg aktualnego cennika.
 6. Nie oddaję „reszty” oraz  nieobrobionych zdjęć. Nie ma możliwości wykupienia nieobrobionych zdjęć. Nie udostępniam także surowych plików RAW.
 7. Wynagrodzenie za sesję zdjęciową należy uiścić w dniu sesji  BLIKiem lub przelewem. Nie wysyłam plików do czasu otrzymania pełnej kwoty wynagrodzenia.
 8. Cena sesji obejmuje wyłącznie USŁUGĘ fotograficzną. Wysyłka wydruków jest dodatkowo płatna 20 zł – wydruki wysyłam Paczkomatem InPost.
 9. Sesja może być wykupiona w formie vouchera. Opłatę za sesję pobieram z góry. Voucher ważny jest przez 6 miesięcy od zakupu. 
 10. Istnieje możliwość samodzielnego wyboru zdjęć z sesji lub mogę zrobić to osobiście. Zdjęcia wyselekcjonowane zostaną poddane autorskiej obróbce.  Do 7 dni roboczych od dnia sesji otrzymacie zdjęcia do samodzielnej selekcji. Wydruk odbitek jest z dokładnie tych samych, wybranych przez Was plików.  Na wybór zdjęć macie 7 dni od dnia wysłania przeze mnie galerii. 
 11. Nie oddaję nieobrobionych zdjęć. Nie ma możliwości wykupienia nieobrobionych zdjęć. Nie udostępniam surowych plików RAW.
 12. Pliki z sesji  przechowuję pół roku. Po tym czasie będą usuwane i nie ma możliwości ich odzyskania.
 13. Biorąc udział w sesji wyrażacie zgodę lub nie wyrażacie zgody na wykorzystywanie swojego wizerunku oraz imion do celów promocji mojej twórczości na mediach społecznościowych, stronie www oraz materiałach drukowanych (tj. zdjęcia, albumy oraz ulotki) .
 14. Wraz z przekazaniem Wam zdjęć, uzyskujecie prawo do ich wykorzystywania w celach niekomercyjnych, w tym do ich rozpowszechniania.
 15. Zabronione jest samodzielne  kadrowanie zdjęć lub nakładanie filtrów poprzez Instagram oraz jakiekolwiek modyfikacje dotyczące wyglądu zdjęć.
 16. Przygotowanie stylizacji do zdjęć leży po stronie Klientów.  Do sesji zdjęciowej sprawdzą się idealnie koronki, naturalne materiały. Unikamy jaskrawych kolorów a także ubrań z widocznymi napisami/logo. 
 17.  Istnieje możliwość wypożyczenia sukni z garderoby , która została stworzona z myślą o fotograficznych spotkaniach. Link do oferty przesyłam po uzgodnieniu terminu sesji.
 18. Istnieje możliwość wykonania zdjęć w pięknych wnętrzach, opłatę za wejście, bilet wstępu, kontakt  i koszt wykonywania sesji w wybranym miejscu leżą po stronie Klienta.
 19. Klient decycując się na sesję oświadcza, że zapoznał się  i akceptuje  mój styl fotografowania oraz kolorystykę.
 
Regulamin obowiązuje od dnia 10.02.2024r.

DANE DO PRZELEWU – OPŁATA ZA SESJĘ Z DATĄ, ZA ODBITKI, ALBUMY, DODATKOWE UJĘCIA

Paulina Gałuszka Photography

nr konta : 79 1050 1562 1000 0097 6350 4835

 

Przewiń na górę