Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.galuszkapaulina.pl

W dniu 25 maja 2018 roku rozpoczęło swoje obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO).

Niniejsza polityka prywatności dotyczy strony Paulina Gałuszka Photography


 Informacje ogólne

 Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Paulina Gałuszka  ( Paulina Gałuszka Photography ) z siedzibą w Polańczyku.


Zabezpieczam Wasze dane takie jak np.: adres, email, numer telefonu czy informacje dotyczące Waszego ślubu czy sesji. W każdej chwili macie prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia lub
usunięcia. Korzystanie ze strony, przeglądanie treści na niej umieszczonych nie wymaga podania żadnych danych osobowych. Dane osobowe potrzebne są jedynie w przypadku chęci kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub adresu email umieszcoznego na stronie w celu uzyskania oferty współpracy – w tym przypadku podanie danych jest niezbędne.


Administrator danych

1. Dane osobowe przetwarzane są:

   a. zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,

   b. zgodnie z wdrożoną Polityką Prywatności,

   c. w zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści Oferty/Umowy, zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną,

   d. w zakresie i celu niezbędnym do wypełnienia uzasadnionych interesów (prawnie usprawiedliwionych celów), a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą w zakresie i celu zgodnym ze zgodą wyrażoną przez Ciebie jeśli wysłałeś zapytanie przez stronę Kontakt (Napisz do mnie).

2. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji Usługodawcy jest możliwy drogą elektroniczną przez stronę Kontakt (Napisz do mnie).

3. Usługodawca ma prawo udostępniać dane osobowe Użytkownika oraz innych jego danych podmiotom
upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa (np. organom ścigania).

4. Usunięcie danych osobowych może nastąpić na skutek cofnięcia zgody bądź wniesienia prawnie dopuszczalnego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych.

5. Usługodawca nie udostępniania danych osobowych innym podmiotom aniżeli upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa.

6. Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione przez nas albo przetwarzający, z którymi ściśle współpracuję.


Akceptacja warunków
Korzystając z tej Strony wyrażasz zgodę na jej zasady. W przypadku jeśli nie jesteś w stanie zaakceptować zasad, prosimy o nie korzystanie z mojej strony.

Zmiany Polityki prywatności
Administrator strony ma prawo do zmian w Polityce prywatności.  Użytkownik zobowiązany jest do okresowego  strony prosimy do okresowego sprawdzania treści Polityk prywatności.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszej Polityki prywatności lub  powiązań z tą witryną,
napisz do mnie na : galuszka.photo@gmail.com  lub skontaktuj się poprzez mój formularz kontaktowy.


Przewiń na górę